fb_img
 030701-21

PUMA One 5

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 030701-21
50%
990,00 ден.
490,00 ден.
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 100% Етилен
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Puma