fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 077299-01

PUMA Beta Wallet Puma Black-AOP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 077299-01
14%
690,00 ден.
590,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Новчаници
Спорт Lifestyle
Производител Puma