fb_img
 100001293-002

PUMA SWIM WOMEN BANDEAU TOP 1P

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 100001293-002
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
  • XS
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Кафеава
Материјал 80% Полиамид 20% Еластин
Подгрупа Горен дел-бикини
Спорт Lifestyle x
Производител Puma


Слични производи

21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Puma
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Puma
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Puma