fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 1010286-4VK

Morro Bay Slipper

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 1010286-4VK
50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Синтетика  Ѓон: Гума
Подгрупа Папучи
Спорт Lifestyle
Производител Fila


Слични производи

50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Fila