fb_img
 1010302-1FG

Disruptor low wmn

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 1010302-1FG
30%
6.190,00 ден.
4.333,00 ден.
 • 36
  5.5
 • 37
  6
 • 38
  7
 • 39.5
  8
 • 41
  9
 • 41.5
  9.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Fila


Слични производи

44%
Disruptor
6.190,00 ден.
3.432,00 ден.
Fila
59%
Disruptor
7.390,00 ден.
2.990,00 ден.
Fila
50%
Disruptor
7.390,00 ден.
3.690,00 ден.
Fila
40%
Disruptor
7.390,00 ден.
4.390,00 ден.
Fila
36%
Disruptor
6.790,00 ден.
4.312,00 ден.
Fila