+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

Disraptor S Low wmn

 • Производител: FILA
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 1010436-6QW
8.090,00 ден.
5.663,00 ден.


 • 36 (0,00 cm)
  5.5
 • 37 (0,00 cm)
  6
 • 38 (0,00 cm)
  7
 • 39 (0,00 cm)
  8
 • 9
+
-

Нема коментари за овој производ.