fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 1010492-150

Original Fitness

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 1010492-150
50%
4.990,00 ден.
2.490,00 ден.
  • 44
    10.5
  • 45
    11.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Fila