+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

Original Fitness

 • Производител: FILA
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 1010492-150
4.990,00 ден.
2.495,00 ден.


 • 40 (0,00 cm)
  7.5
 • 41 (0,00 cm)
  8
 • 8.5
 • 42 (0,00 cm)
  9
 • 43 (0,00 cm)
  10
 • 44 (0,00 cm)
  10.5
 • 45 (0,00 cm)
  11.5
+
-

Нема коментари за овој производ.