fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 1010749-EDU

Disrupter Hiker low wmn

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 1010749-EDU
39%
8.090,00 ден.
4.890,00 ден.
 • 36
  5.5
 • 37
  6
 • 38
  7
 • 39.5
  8
 • 41
  9
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Кафеава
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Lifestyle
Производител Fila


Слични производи

39%
6.790,00 ден.
4.090,00 ден.
Puma
40%
4.990,00 ден.
2.990,00 ден.
Puma
5.290,00 ден.
Converse
5.290,00 ден.
Converse
39%
4.590,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
39%
4.590,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas