fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 108343-WHT

XL100-6 6/1 WHITE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 108343-WHT
590,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал Најлон Плута
Подгрупа Бадминтон рекети
Спорт Бадминтон
Производител TechoPro


Слични производи

XL100-6
590,00 ден.
TechoPro