fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 108343-YELL

XL100-6 6/1 YELLOW

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 108343-YELL
590,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Жолта
Материјал Најлон Плута
Подгрупа Бадминтон рекети
Спорт Бадминтон
Производител TechoPro


Слични производи

XL100-6
590,00 ден.
TechoPro