fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 11073-02915

Rider Strike Plus Ad

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 11073-02915
33%
1.190,00 ден.
790,00 ден.
  • 39/40
  • 41/42
  • 43/44
  • 45/46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Синтетика
Подгрупа Апостолки
Спорт За Лето
Производител Rider