fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 11650-21392

RIDER R1 SPEED AD

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 11650-21392
18%
1.090,00 ден.
890,00 ден.
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 47
  • 45/46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал
Подгрупа Апостолки
Спорт За Лето
Производител Rider


Слични производи

18%
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Rider