fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 11679-20766

Rider Go Slide Ad

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 11679-20766
31%
1.290,00 ден.
890,00 ден.
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45/46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Rider


Слични производи

31%
1.290,00 ден.
890,00 ден.
Rider