fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 11766-22153

RIDER SPEED SLIDE AD

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 11766-22153
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 39/40
  • 45/46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Rider


Слични производи

22%
890,00 ден.
690,00 ден.
Rider