fb_img
 12051998

NEW YORK YANKEES MNCBLK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 12051998
37%
1.590,00 ден.
990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 330,00 ден. со
  • OSFM
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Маскирна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Капи
Спорт Lifestyle
Производител New Era