fb_img
 12363-BBK

Skechers SYNERGY 2.0

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 12363-BBK
3.990,00 ден.
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Природна кожа, Синтетика Постава: Платно Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

Skechers
3.990,00 ден.
Skechers