fb_img
 124-8FT

Trampolin 8FT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 124-8FT
12.390,00 ден.
  • 8FT
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал ПВЦ Полиестер
Подгрупа Трамболини
Спорт Фитнес
Производител Samui