fb_img
 12615-BBK

Skechers GRACEFUL-GET CONNECTED

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 12615-BBK
2.990,00 ден.
  • 36.5
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Платно Постава: Платно Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

Skechers
2.990,00 ден.
Skechers
Skechers
2.990,00 ден.
Skechers