fb_img
 12719-BKHP

Skechers FASHION FIT-BOLD BOUNDARIES

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 12719-BKHP
3.690,00 ден.
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Платно Постава: Платно Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers