fb_img
 13412-WHPK

Skechers Energy Over Joy 13412 WHPK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 13412-WHPK
40%
4.890,00 ден.
2.890,00 ден.
  • 39
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа, Синтетичка кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers