fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 1345405-001

Under Armour LEGACY WINDBREAKER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 1345405-001
20%
5.490,00 ден.
4.390,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Тренинг
Производител Under Armour


Слични производи

30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas