fb_img
 137170

TENTHAMMER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 137170
690,00 ден.
  • UNIV.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал Гума Челик
Подгрупа Чекан за шаторски клин
Спорт Кампинг
Производител McKinley