fb_img
 137228

EMERGENCY BLANKET SILVER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 137228
390,00 ден.
  • UNIV.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сива
Материјал
Подгрупа Изолациско ќебе
Спорт Кампинг
Производител McKinley