fb_img
 149081-BKBL

Skechers TR ULTRA - RIVER CREEKS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 149081-BKBL
5.290,00 ден.
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Природна кожа, Платно Постава: Платно Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

Skechers
5.290,00 ден.
Skechers