fb_img
 149312-BBK

Skechers D'LUX WALKER-TIMELESS PATH

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 149312-BBK
4.590,00 ден.
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Природна кожа, Синтетика Постава: Платно Ѓон: Синтетика, Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

30%
D'Lux
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Skechers
Skechers
4.590,00 ден.
Skechers