fb_img
 150569

BLAZINA PILLOW BLUE SMOKE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 150569
890,00 ден.
  • UNIV.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Перница
Спорт Кампинг
Производител McKinley