fb_img
 177092-WCRL

Skechers UNO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 177092-WCRL
5.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.763,00 ден. со
  • 36.5
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Вештачка кожа Постава: Текстил Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

5.490,00 ден.
Skechers
5.490,00 ден.
Skechers
4.290,00 ден.
Skechers
4.290,00 ден.
Skechers
4.290,00 ден.
Skechers
4.990,00 ден.
Skechers
4.990,00 ден.
Skechers
5.290,00 ден.
Skechers
5.290,00 ден.
Skechers
20%
5.490,00 ден.
4.390,00 ден.
Skechers
20%
5.490,00 ден.
4.390,00 ден.
Skechers
5.290,00 ден.
Skechers