fb_img
 17897-90590

Grendha Cacau Cristal Sandal Fem

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 17897-90590
40%
1.490,00 ден.
890,00 ден.
  • 39
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% ПВЦ
Подгрупа Сандали
Спорт За Лето
Производител Grendha