+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

Puma IGNITE Limitless 2 evoKNIT Block

 • Производител: Puma
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 191597-02
7.990,00 ден.
3.995,00 ден.


 • 41 (26,50 cm)
  7.5
 • 8
 • 42.5 (27,50 cm)
  8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 45 (29,50 cm)
  10.5
 • 46 (30,00 cm)
  11
+
-

Нема коментари за овој производ.