fb_img
 193155-01

PUMA Incite FS Jelly Wn's

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 193155-01
40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
  • 5.5
  • 39
    6
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице:Текстил Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Тренинг
Производител Puma


Слични производи

40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Puma