fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 193249-02

PUMA Enzo 2

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 193249-02
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
 • 7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Текстил  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Puma


Слични производи

20%
PUMA
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Puma
PUMA
4.290,00 ден.
Puma
20%
PUMA
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Puma