fb_img
 193784-01

PUMA PROVOKE XT WN'S

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 193784-01
5.590,00 ден.
 • 3.5
 • 4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Платно  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Тренинг
Производител Puma