fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 194778-01

PUMA COMET 2 ALT V INF

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: 194778-01
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Платно  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Puma