fb_img
 20265N-HPTQ

Skechers HEART LIGHTS-SPARKLE SPARKS

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: 20265N-HPTQ
2.790,00 ден.
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Платно Постава: Платно Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers