fb_img
 204634-BRN

Skechers ARCH FIT DAWSON - RA

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 204634-BRN
20%
6.990,00 ден.
5.590,00 ден.
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Кафеава
Материјал Лице: Корегирана кожа/Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Чизми
Спорт Урбана Зима
Производител Skechers


Слични производи

20%
6.990,00 ден.
5.590,00 ден.
Skechers