fb_img
 204634-NVBK

Skechers ARCH FIT DAWSON - RA

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 204634-NVBK
7.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 2.430,00 ден. со
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
Нема залиха
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Корегирана кожа/Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Чизми
Спорт Урбана Зима
Производител Skechers


Слични производи

7.290,00 ден.
Skechers