fb_img
 217265

PVC AIRBED SINGLE W-PUMP NAVY

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 217265
1.690,00 ден.
  • UNIV.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Тегет
Материјал 100% ПВЦ
Подгрупа Душек на дување
Спорт Кампинг
Производител McKinley