fb_img
 217266

PVC AIRBED DOUBLE W-PUMP NAVY

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 217266
2.390,00 ден.
  • UNIV.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Тегет
Материјал 100% ПВЦ
Подгрупа Душек на дување
Спорт Кампинг
Производител McKinley