fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 226608-BL-YEL

TRI-TEC 300 BLACK/YELLO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 226608-BL-YEL
1.190,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал
Подгрупа Бадминтон рекети
Спорт Бадминтон
Производител TechoPro