fb_img
 232001-CCBK

Skechers TRACK - KNOCKHILL

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 232001-CCBK
3.390,00 ден.
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Природна кожа, Платно Постава: Платно Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

Skechers
3.390,00 ден.
Skechers