fb_img
 253333

ROWER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 253333
24.790,00 ден.
  • UNIV.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја
Материјал 1
Подгрупа Ролер
Спорт Фитнес
Производител Energetics