fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 26372-24172

Ipanema Classic Looney Tunes

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: 26372-24172
1.190,00 ден.
  • 21
  • 24
  • 22/23
  • 25/26
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Розева
Материјал
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Ipanema