fb_img
 2644.855.07

NIKE ELITE COMPETITION 8P 2.0

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 2644.855.07
2.690,00 ден.
  • 7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Кафеава
Материјал 100% Гума
Подгрупа Топки
Спорт Кошарка
Производител Nike