fb_img
 274453

FORCE 300 AG BLK/YELL/BLU

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 274453
30%
990,00 ден.
690,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал
Подгрупа Голмански Ракавици
Спорт Тренинг
Производител ProTouch