fb_img
 276404

DOUBLE RUBBERIZED 1L BLACK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 276404
1.590,00 ден.
  • 1L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Нерѓосувачки челик
Подгрупа Шишиња
Спорт Кампинг
Производител McKinley