fb_img
 276406

DOUBLE RUBBERIZED 0,75L BLAC

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 276406
1.490,00 ден.
  • 0.75L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Нерѓосувачки челик
Подгрупа Термос
Спорт Кампинг
Производител McKinley