fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 2884-1WN-147

Colmar DIAVOLEZZA SKI JACKET

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 2884-1WN-147
31.890,00 ден.
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал Надворешен дел: 100% Полиестер Полнење: Пердув/Даун
Подгрупа Јакни
Спорт Скијање
Производител Colmar