fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 296591

YOGA MAT BAGS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 296591
790,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Tорба за простирка за вежби
Спорт Фитнес
Производител Energetics