fb_img
 31778-553

JERINA JKT JR

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 31778-553
60%
5.590,00 ден.
2.190,00 ден.
  • 122
  • 8-9 год.
    134
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Јакни
Спорт Скијање
Производител Five Seasons